ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ» КОЛЕКТИВУ «БЕРЕГИНЯ»

      16 листопада 2021 року відбувся виступ фольклорно-етнографічного колективу «Берегиня» клубу с. Хотимир на підтвердження звання «народний аматорський» (художній керівник Марія Бойко).
      Оцінювала колектив комісія обласного Науково-методичного цетру культури і туризму Прикарпаття у складі директора ОНМЦ Світлани Панько та методиста фольклорного жанру Стефанії Капустинської. «Берегиня» показала високу професійну майстерність виконання творів. Це були українські народні та жартівливі пісні, сільські переспіви.
     Перший заступник селищного голови Василь Луцик відзначив, що колектив радує своїм співом вже багато років і є учасником різноманітних концертів та фестивалів.
     Концертна програма була надзвичайно яскрава та насичена, але у звязку з карантинними обмеженнями, на жаль, без глядачів. Члени комісії високо оцінили виступ колективу підтвердженням звання «народний аматорський». «Берегиню» запросили на обласну розколяду «Різдво в Карпатах», подякували за чудові пісні та переспіви, за артистичність та активність. Побажали учасникам натхнення, здоровя, достатку, багато років нести те, чим ми, в світі найбагатші – нашу українську пісню.