ПРАЦЮЄМО РАЗОМ...

     Повінь відноситься до тієї стихії, яка може відбутися в будь-якому регіоні, будь-якій державі, будь-якій точці планети. Дуже часто «велика вода» приходить несподівано, внаслідок чого страждають люди, тварини, руйнуються будинки, псуються меблі та інше майно.
     Враховуючи ситуацію, яка складається в селищі Обертин після злив, реагуючи на численні прохання мешканців прибережної зони річки Чорняви, селищний голова Обертинької селищної ради В. Хамут ініціював зустріч відповідальних працівників Обертинської селищної ради на чолі з В.Півтораком із відповідними службами Дрістровського БУВР Івано-Франківської області (директор Р. Михайлюк). Спеціалістами були визначені першочергові заходи, які би значно пом’якшили наслідки повені. Це проведення необхідних робіт з розчистки каналів, потічків, русла річки Чорняви.
     Впродовж двох тижнів в зонах особливого підтоплення працює техніка БУВР. Частину коштів на проведення робіт виділяє селищна рада, частину витрат взяло на себе управління.

     До відома жителів громади, одна година роботи екскаватора коштує 785 грн…
     Люди, які живуть біля річки бачать і розуміють, яка це нелегка справа. Визнають, що самі вони нічого зробити не можуть, бо більшість із них похилого віку або жінки.
     Мудрі обертинці не ведуться на неправдиву інформацію, яка часто зустрічається у феєсбуці від так званих “великих патріотів” Обертина, які нічого не знають, дуже мало розуміють, а пишуть про все і ні про що, адресуючи собі чужі заслуги.
     А от якщо справді щирі люди хочуть дізнатися правду, то це роблять в будь-який час, індивідуально звернувшись до працівників селищної ради і отримують вичерпну кваліфіковану відповідь.
     Прохання до депутатів Обертинської селищної ради організувати людей і долучитися до завершального етапу робіт: почистити береги від кущів та дерев, берегові плити від намулу там, де не може техніка.
     Велика подяка всім за розуміння і підтримку…