Проєкт Детального плану території

01.08.2021 р., о 15:00 годині за адресою смт.Обертин, вул. Незалежності, 11 відбудеться громадське слухання

     На виконання ст.ст.19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року, № 555 Обертинська селищна рада проводить громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території для будівництва заводу по виробництву сухих сумішей, розташованої в урочищі «Вітряки», за межами села Хотимир Обертинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області. Загальна площа ділянки, що розглядається в Детальному плані території (надалі – ДПТ), складає 8,36 га.
     Детальний план території виконано з метою деталізації архітектурно – планувальних рішень попередньо розробленої містобудівної документації з урахуванням раціонального розташування об’єктів нового будівництва, а також здійснення інженерного забезпечення в межах території, що проєктується з урахуванням суміжних територій.7.
     Основні техніко – економічні показники ДПТ: орієнтовна загальна площа розроблення ДПТ з урахуванням прилеглих територій – 8,5 га, (з них територій об’єктів виробничо – складського призначення – 8,36 га, площа інших територій – 0,14 га).
Замовником містобудівної документації є Обертинська селищна рада, розробником – ФОП Огоньок В.О.
Підставою для розробки є Розпорядження Тлумацької райдержадміністрації від 19 лютого 2021 року № 7.
     Склад та зміст містобудівної документації відповідає та не суперечить вимогам законодавства України, включаючи ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1.-14Ж2012 та інших нормативних актів.
     Ознайомитись з проєктом Детального плану території можна в приміщенні Обертинської селищної ради за адресою: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, селище Обертин, вул.М. Погорєлова, 1 в робочі дні з 08.00 до 17.00 год.
     Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді з 28.06.2021 року на вищевказану адресу. Розгляд пропозиції завершується 30.07.2021 року. Відповідальна особа – заступник селищного голови.
     Заплановано прилюдну презентацію матеріалів Детального плану території за участі замовника та розробника у приміщенні народного дому Обертинської селищної ради 01.08.2021 р., о 15 – 00 годині за адресою смт.Обертин, вул. Незалежності, 11.