МЕНЕ КЛИЧУТЬ ГОРИ

     Івано-Франківський обласний навчально-практичний форум з хореографічного мистецтва «Мене кличуть гори» на базі КП «Будинок культури» м .Яремче об’єднав 11 різноманітних танцювальних колективів Прикарпаття (до 100 чоловік). В програму заходу були включені: ранковий тренаж з основ сучасного і класичного танцю; практикум «Культура сценічного простору, як елемент успіху колективу»; перегляд фільму про життя і творчість Павла Вірського; розводка танцювальної композиції на вуличній сцені.
     Незважаючи на спекотну погоду, наш колектив «Радість» (керівник Галина Корнута) збагатився новими враженнями, цікавими знайомствами, корисними практичними порадами та позитивним зарядом енергії.
     Завершився форум зйомкою красивої величної композиції «Мене кличуть гори», багатої різнобарв’ям колоритних костюмів і національних рухів.
     Ми дякуємо завідувачу відділу аматорського мистецтва навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Олександру Заставному, його креативній команді, за чудово проведений час навчання та відпочинку.