Головна
Керівництво
Голова
Перший заступник селищного голови
Секретар селищної ради
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради
Відділи
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Загальний відділ
Відділ ЦНАП
Відділ соціального захисту
Центр соціального обслуговування населення
Відділ земельних ресурсів, сільського господарства та просторового планування
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту
Фінансовий відділ
Сектор з питань мобілізаційної роботи цивільного захисту
Служба у справах дітей
Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житло комунального господарства та благоустрою
Відділ економічного розвитку та інвестицій
Старостинські округи
Гарасимівський
Яківський
Гавриляцький
Жуківський
Хотимирський
Депутатський корпус
Молодіжна рада Обертинської ТГ
Склад Молодіжної ради
Контакти
Зворотний зв’язок
Меню
Головна
Керівництво
Голова
Перший заступник селищного голови
Секретар селищної ради
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради
Відділи
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Загальний відділ
Відділ ЦНАП
Відділ соціального захисту
Центр соціального обслуговування населення
Відділ земельних ресурсів, сільського господарства та просторового планування
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту
Фінансовий відділ
Сектор з питань мобілізаційної роботи цивільного захисту
Служба у справах дітей
Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житло комунального господарства та благоустрою
Відділ економічного розвитку та інвестицій
Старостинські округи
Гарасимівський
Яківський
Гавриляцький
Жуківський
Хотимирський
Депутатський корпус
Молодіжна рада Обертинської ТГ
Склад Молодіжної ради
Контакти
Зворотний зв’язок
Пошук
Пошук
Відділи Обертинської селищної ради
Загальний відділ - Хамут Іванна Володимирівна
Відділ бухгалтерського обліку та звітності - Джурджак Ольга Михайлівна
Відділ ЦНАП - Єжик Василь Михайлович
Відділ соціального захисту - Хруставчук Анна Ярославівна
Відділ земельних ресурсів - Марків Степан Степанович
Відділ освіти і культури - Возняк Ольга Василівна
Фінансовий відділ - Гавриш Ірина Миколаївна
Служба в справах дітей - Бундзяк Ірина Дмитрівна
Сектор з питань мобілізаційної роботи, цивільного захисту - Федорович Оксана Геннадіївна
Відділ комунальної власності, містобудування та архітектури, житло комунального господарства та благоустрою - Півторак Василь Васильович